Hizmetlerimiz  

Tadilat dekorasyon

Firmamız komple tadilat ve dekorasyon hizmetleri vermektedir. Ekspertiz yapıldıktan sonra proje ve uygulamaya başlama aşamasına gelinir. Yıkım ve hafriyat yapılır su elektirik ve haberleşme alt yapı tesisatları tamamlanır ve sıva yapım aşamasına başlanır kara sıva veya alçı sıva yapılacak alanların sıvası yapılır zeminlerde şap ve saha beton uygulamaları tamamlanır.iş veren mobilya,pen,boya ve zeminlerle alakalı numunelerden tercih ettikleri ürünleri tarafımıza bildirir. boya uygulaması sonrasında seramik,laminant,dış doğramalar,iç mobilyaların montajı yapılır. Elektirik su haberleşme ve doğalgaz ürünleri üst yapı malzemelerinin montajı tamalanır. Uygulama yapılacak alanlara uygun teknik şartname iş başlangıcında sözleşmede belirtilir ürünlerin marka ve özellikleri varsa fotoğraflarla veya katalog üzerinden beğenilen ürünlerde sözleşmede ek olarak bulundurulur.

Mağaza tadilat ve dekorasyonu

Fabrika tadilat ve dekorasyonu

Daire ev tadilat ve dekorasyonu

Villa köşk tadilat ve dekorasyonu

Kafe restoran tadilat ve dekorasyonu

Kuaför kuyumcu tadilat ve dekorasyonu

Otel yazlık tadilat ve dekorasyonu

Hastane eczane tadilat ve dekorasyonu

Resmi kurum ve kuruluşlar 

Asma Tavan Sistemleri

Artık sadece mağazalar yada Restoranlar değil tüm iş yerleri, hatta konutlar bile asma tavanları tercih etmektedirler .Görselliğe , aydınlatmaya ve tesisat sistemleri için ideal çözüm olan Asma tavan sistemleri ASKA güvencesi ile. 

Alçıpan Asma Tavan

Taşyünü Asma Tavan

Metal Asma Tavan

Tavan Kaplama

Asma Tavan Tadilatı

İşyeri Aydınlatma 

Alçı dekorasyon

İşyeri yada konut ; her mekan bakım ve yenileme iste . Aska sizin için işinden taviz vermeden en güzeli ve ekonomiğini sunar. Bugune kadar fabrikadan kamu dairesine bir çok mekanı yeniledik, beklenenden fazlasını sunduk.

Mağaza Dekorasyonu

İş yeri Dekorasyonu

Fabrika Dekorasyon

İç Mimari Dizayn

Tadilat ,Tamirat

Proje

Restorasyon 

İnsanoğlu inşaat yeteğine sahip olmasından bugüne, bir binanın iç ve kullanımı kadar, dış görütüsünde önemli olmuştur. Güzel görümlü bir bina sizi daha kolay yansıtır, insanları daha fazla motive edip heyecanlandırır.Binalarınıza ek bir değer katın.

Mantolama

Dış Cephe Söve

Dış Cephe Kaplama

Dış Cephe Sütun

İzolasyon - Çatı Kaplama

Isınma maaliyetlerinin hem ekolojiye hemde cebimize olan yükünü hafifletmek için yapılan ısı izalasyonu artık bir vazgeçilmez unsur olarak hayatımıza girmiştir. Değişik çatı uygulamaları ve izalsyon seçenekleri ASKA tarafından uygulanabilmektedir. 

Ses ve Isı İzalasyonu

Şıngıl Çatı

Çelik çatı

Çatı Kaplama

Alçı Sıva ve Boya

Duvarlarınıza renk ve stil katmanın vakti geldi.Aska ustaları mekanlarınızın duvarlarını kısa sürede en malzemeler ile boyar...Alçı Sıva ve boya bizden sorulur Uygun fiyatları öğrenmek için bizden bilgi almadan karar vermeyin.

Alçı Sıva

Makine Sıva - Alçımatik

Saten , Plastik Boya

Altın ve Gümüş Varak

İnşaat Taahhüt

Tecrübemiz ve uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.Mutfaktan Banyoya ,kaba inşaattan peyzaja kadar Askaya güvenin.

Kaba İnşaat

Mutfak ve Banyo

Komple Tadilat

Anahtar Teslim